У Мінрегіоні розповіли про плани щодо створення сучасних закладів для дітей

У Мінрегіоні розповіли про плани щодо створення сучасних закладів для дітей

707
Ukrinform
Кабінет міністрів України схвалив фінансування ще 115 проектів будівництва та реконструкції загальноосвітніх шкіл та дитячих садків на 566 млн грн з Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР). 

Про це Укрінформу повідомила прес-служба Мінрегіону.

«Уряд схвалив ще 115 проектів будівництва і реконструкції шкіл та дитячих садків, які профінансуються в цьому році з Державного фонду регіонального розвитку. У рамках їх реалізації передбачається впровадження принципів Нового Освітнього Простору. Це креативний та мотивуючий дизайн, енергоефективні заходи, використання сучасних технологій в навчанні та створення можливостей для інклюзивної освіти. Вже який рік поспіль регіони мають чудову нагоду отримати державну підтримку ДФРР та реалізувати необхідні проекти для людей. У цьому році ця підтримка - 6 млрд грн і вже 5,8 з них розподілені», - зазначив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

Повідомляється, що більше сотні шкіл у регіонах вже активно впроваджують принципи нового освітнього простору. Вони також починають реалізовуватися і в дитячих садках. 

«Наразі є ініціатива розробити перспективні мережі шкіл та дитячих садків у регіонах, на які, у першу чергу, буде надаватися державна підтримка. Для цього необхідно розробити критерії та вимоги Нового Освітнього Простору та органам місцевого самоврядування спільно з державними адміністраціями визначитися щодо джерел фінансування відповідних шкіл», - пояснив заступник міністра.

Читайте також: Бізнес закликав до 20 липня розблокувати транш МВФ для України

Також Мінрегіон планує розробити для регіонів кілька типових проектів шкіл та дитячих садків, які відповідатимуть сучасним вимогам, закладеним у принципах НОП, що реалізуються в рамках реформи МОН «Нова Українська Школа».

У міністерстві нагадують, що 23 травня 2018 року Кабінет міністрів України схвалив розподіл 4 млрд гривень з Державного фонду регіонального розвитку на 477 проектів регіонального розвитку, з них - 180 проектів будівництва та реконструкції загальноосвітніх шкіл та дитячих садків на суму 1,3 млрд грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-