Мін'юст розробляє стратегію стягнення з Газпрому 172 мільярдів

Мін'юст розробляє стратегію стягнення з Газпрому 172 мільярдів

Укрінформ
Міністерство юстиції України проводить перемовини з іноземними юридичними радниками про стратегію стягнення з російського Газпрому ще 172 млрд грн боргу.

Про це міністр юстиції Павло Петренко повідомив у Twitter.

«Ми зараз ведемо перемовини з іноземними юридичними радниками про стратегію стягнення з «Газпрому» ще 172 млрд грн боргу», - зазначив він.

Міністр повідомив, що з Газпрому вже стягнено понад 100 млн гривень на користь Української держави.

Окрім того, зауважив Петренко, були заарештовані та направлені на реалізацію корпоративні права цієї компанії вартістю приблизно 600 млн гривень.

Як повідомлялося, 28 лютого Стокгольмський арбітраж задовольнив вимоги НАК "Нафтогаз України" за позовом до російського "Газпрому". НАК домоглася компенсації в сумі $4,63 млрд за недопостачання російським монополістом узгоджених обсягів газу для транзиту.

Читайте також: Нафтогаз vs Газпром: голландський суд за два тижні ухвалить рішення щодо боргу

Газпром направив до апеляційного суду округу Свеа заяву про повне скасування рішення.

Наприкінці травня Нафтогаз отримав від голландського судді дозвіл на арешт часток Газпрому в його голландських дочірніх компаніях та заборгованості цих дочірніх компаній.

Шість із семи дочірніх компаній Газпрому в Голландії відмовилися співпрацювати з судовими виконавцями і надати інформацію про частки Газпрому в їх акціонерному капіталі.

Суди вже заарештували активи Газпрому у Швейцарії, Великій Британії та Голландії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-