Ефект від антикорупційних заходів в Україні дорівнює близько 6% ВВП - експерт

Ефект від антикорупційних заходів в Україні дорівнює близько 6% ВВП - експерт

Укрінформ
Ефект від антикорупційних заходів в Україні за останні чотири роки становить близько 6% ВВП.

Про це в ефірі телеканалу “Прямий” заявив голова Правління Інституту економічних досліджень та політичних консультацій Ігор Бураковський, який 27 червня презентував на Другій міжнародній конференції в Копенгагені (Данія) звіт про антикорупційні здобутки України.

"Ми отримали дуже гарний результат: щороку завдяки тим заходам, що були зреалізовані в 2014-2017 рр, економічний ефект становив приблизно 6% ВВП. Це означає, що ми отримуємо реальні здобутки в боротьбі з корупцією. З іншого боку, ці цифри свідчать і про інше: наскільки глибоко українська економічна матерія вражена корупційними зв'язками" , - сказав він.

Бураковський пояснив, що при підготовці звіту проаналізували, що зробила Україна в плані державного управління для боротьби з корупцією.

Читайте також: Боротьба з корупцією є для України питанням нацбезпеки – Держдеп

"Ми розглядали ситуацію на ринку газу, розраховували економічний ефект, пов'язаний з державними закупівлями через систему ProZorro, відкриття реєстрів, прозорість державного управління тощо", - розповів Бураковський.

Він додав, що доповідь щодо антикорупційних здобутків і подальших заходів для подолання цього явища буде презентована українському уряду.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-