Нафтогаз оприлюднив ціну на газ для промислових споживачів з 1 липня

Нафтогаз оприлюднив ціну на газ для промислових споживачів з 1 липня

Укрінформ
НАК «Нафтогаз України» опублікувала цінові пропозиції на природний газ, які діятимуть з 1 липня 2018 року, для промислових споживачів та інших суб'єктів господарювання.

Про це повідомила прес-служба компанії. 

"Запропоновані ціни на природний газ із ресурсу компанії диференційовані у залежності від обсягів закупівлі, умов оплати та стану попередніх розрахунків з Нафтогазом. У порівнянні з цінами на червень 2018 року, у липні ціни залишились без змін", - йдеться в повідомленні Нафтогазу.

Так, промислові споживачі та інші суб'єкти господарської діяльності, які не підпадають під дію Положення про покладення спеціальних обов'язків на суб'єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу за умови попередньої оплати до періоду поставки отримуватимуть газ за ціною - 9952,80 грн за 1000 кубометрів, за умови оплати протягом або після періоду - за ціною 10893,6 грн за 1000 кубометрів.

Читайте також: У Кабміні очікують розширення доступу потенційних інвесторів до майна

З 1 жовтня 2015 року набув чинності Закон України «Про ринок природного газу», яким передбачено, що постачання природного газу здійснюється за цінами, що вільно встановлюються між постачальником та споживачем, крім випадків, передбачених цим законом. Так, з метою забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу, на суб'єктів ринку природного газу у виключних випадках та на визначений строк можуть покладатися спеціальні обов'язки в обсязі та на умовах, визначених Кабінетом міністрів України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-