МЕРТ завершує створення Офісу малого і середнього підприємництва

МЕРТ завершує створення Офісу малого і середнього підприємництва

1130
Ukrinform
Міністерство економічного розвитку і торгівлі завершує процес створення Офісу розвитку малого і середнього підприємництва (МСП). 

Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку. 

"Офіс працюватиме як консультативно-дорадчий орган при Міністерстві і координуватиметься заступником міністра економічного розвитку і торгівлі України, який відповідає за формування та реалізацію державної політики в сфері розвитку підприємництва - Максимом Нефьодовим", - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що створення Офісу передбачено Стратегією розвитку малого і середнього підприємництва в Україні до 2020 року, яку уряд ухвалив 24 травня 2017 року. Очікується, що Офіс розвитку малого і середнього підприємництва стане перехідним етапом перед ухваленням рішення про утворення державної інституції з реалізації політики розвитку підприємництва.

Фінансову підтримку Офісу надаватиме Євросоюз через проект з підтримки підприємництва FORBIZ.

Серед основних завдань Офісу: аналіз існуючих потреб МСП та надання відповідних рекомендацій уряду щодо підтримки суб'єктів МСП, організаційна та експерта підтримка у запровадженні механізмів кредитних гарантій для суб'єктів МСП фінансовими установами, зокрема шляхом реалізації пілотного проекту на базі Німецько-українського фонду.

Читайте також: У МЕРТ повідомили про середню митну вартість імпортного газу у травні

Також до завдань Офісу МСП входитиме створення єдиного офіційного інформаційного ресурсу, орієнтованого на потреби МСП, з метою забезпечення доступу до корисної, фахової інформації; координація діяльності залучених до реалізації програм розвитку МСП органів влади та інше.

До складу Офісу увійдуть 10 фахівців. Конкурс триває до 22 червня. Інформація щодо конкурсу та умови участі за посиланням.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-