За підтримки ЄС у Києві вдруге пройде Форум малого та середнього бізнесу

За підтримки ЄС у Києві вдруге пройде Форум малого та середнього бізнесу

869
Ukrinform
Торгово-промислова палата України спільно з ініціативою ЄС EU4Business 26 червня 2018 року вдруге проведуть «Національний Форум розвитку МСБ 2018».

Про це повідомляється на сторінці Форуму в Facebook. 

"ТПП України спільно з ініціативою ЄС EU4Business 26 червня вже вдруге проведуть «Національний Форум розвитку МСБ 2018». Його мета - зібрати близько 500 представників малих та середніх підприємств, організацій підтримки бізнесу, уряду, а також міжнародних співтовариств аби надати інформацію про ефективні інструменти розвитку бізнесу. Це найбільша національна подія, орієнтована на розвиток та зростання МСБ в Україні", - йдеться в повідомленні.

У ході Форуму відбудеться ознайомлення з міжнародними проектами та фінансовими установами підтримки МСБ, а також - обговорення з експертами перспектив конкретних видів бізнесу, існуючих можливостей для підтримки їх зростання. Буде надана інформація про європейські інструменти та механізми розвитку бізнесу, а також - про ефективні фінансові інструменти для МСБ від банківського сектору з інформаційно-консультативних стендів.

Читайте також: Казначейство "збере" всі дохідні рахунки на одному майданчику

Як відомо, проект FORBIZ в рамках ініціативи EU4Business - проект міжнародної технічної допомоги, що фінансується ЄС та підтримує проведення реформ, спрямованих на економічне відновлення України, пропонуючи системний і розумний перехід до більш сприятливого бізнес-середовища з особливим фокусом на МСП. Проект підтримує зміну політики уряду України у бік загального визнання МСП та тієї ролі, яку вони відіграють у економічному відновленні країни.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-