Микольська: Іноземні інвестори допомагають збільшенню експорту з України

Микольська: Іноземні інвестори допомагають збільшенню експорту з України

Укрінформ
Позитивна динаміка зростання обсягів українського експорту пояснюється значною мірою залученням іноземних інвестицій у виробництво в Україні.

Про це розповіла в інтерв'ю Укрінформу в Вашингтоні заступник міністра економічного розвитку й торгівлі - торговий представник України Наталія Микольська.

"Одним із факторів збільшення експорту є залучення інвестицій в українське виробництво. Оскільки інвестори, крім заснування виробництва та вкладень у модернізацію підприємств, також залучають свої дистрибуційні мережі, торгових агентів і контакти, які допомагають збувати товари на зовнішніх ринках", - зауважила заступник міністра. 

Читайте також: Для України реально вийти з-під нових тарифів США на метали - Микольська

У цьому контексті вона також звернула увагу на роботу світових компаній в Україні, які випускають продукцію під міжнародними брендами на українських підприємствах. "Яскравим прикладом є кондитерські товари під світовими брендами", - зазначила урядовець. Вона також підкреслила, що багато таких компаній постачають цю продукцію на великі світові ринки, у тому числі, до Сполучених Штатів. 

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-