Профспілка Укрспирту просить владу розблокувати роботу підприємства

Профспілка Укрспирту просить владу розблокувати роботу підприємства

Укрінформ
Профспілка ДП “Укрспирт” просить вище керівництво держави втрутитися у ситуацію, допомогти розблокувати арештовані рахунки підприємства та відновити його роботу в штатному режимі. 

Текст звернення керівництво профспілки Укрспирту озвучило на прес-конференції в Укрінформі 7 червня. 

“Просимо керівництво держави негайно втрутитися у ситуацію, що склалася навколо Укрспирту. Через заблоковані рахунки летять шкереберть договірні зобов'язання з контрагентами та міжнародними партнерами, не виконуються зобов'язання щодо сплати податків, виплати зарплати, оздоровлення працівників та дітей. Це не державницька позиція, а гра за якимось сценарієм, написаним невідомо ким”, - зауважив голова профспілки працівників АПК в ДП "Укрспирт” Віталій Сосницький. 

Профспілка висловила обурення тим, що блокування Укрспирту відбувається у період розвитку підприємства, модернізації та виведення зі збиткової на прибуткову діяльність, тоді як штрафні санкції стосуються періоду роботи за 2012-2014 роки. 

“Є інші способи стягнення штрафних санкцій, ніж зупинка роботи підприємства, наприклад, реструктуризація. Ми готові сприяти, надати усі необхідні документи, забезпечити доступ на підприємство”, - зазначає Сосницький. 

Читайте також: Укрспирт оскаржує в суді арешт рахунків підприємства

Керівництво профспілки продемонструвало журналістам  довідку з ДФС, що ДП “Укрспирт” станом на 31 травня 2018 року не має жодної заборгованості з податків, зборів та платежів. Однак Державна виконавча служба намагається стягнути з підприємства 186,7 млн грн. Ця сума перевищує навіть вартість активів Укрспирту.

Як зазначили учасники прес-конференції, представники ДФС 6 червня у трьох підрозділах підприємства - місцях провадження діяльності (Воютицькому, Ковалівському та Новоборовицькому) намагалися вилучити спирт, що знаходився на відповідальному зберіганні і був зарезервований під експортні контракти ДП “Укрспирт” із Туреччиною. На підприємстві вважають дії працівників ДФС необгрунтованими та упередженими, такими, що можуть призвести до призупинення надходжень до державного і місцевих бюджетів, втрати робочих місць, негативних наслідків для спиртової галузі в цілому.

За повідомленням представників профспілки, ДП “Укрспирт” 5 червня 2018 року звернулося до Верховного суду із заявою, в якій просить зупинити виконавче провадження про стягнення штрафних санкцій з підприємства. 

Як повідомляв Укрінформ, 24 травня 2018 року державний виконавець виніс постанову про арешт коштів боржника, якою накладено арешт на всі банківські рахунки ДП «Укрспирт».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-