Приватбанк захистив свої банкомати від кібератак

Приватбанк захистив свої банкомати від кібератак

Укрінформ
У ПриватБанку оснастили банкомати системою захисту від кіберзламу, яка дозволяє забезпечити максимальний захист банкоматної мережі. 

Про це йдеться в прес-релізі банку, що є в розпорядженні Укрінформу.

«ПриватБанк впровадив у своїй мережі банкоматів принципово нову систему безпеки, що дозволяє забезпечити максимальний захист банкоматної мережі від спроб кіберзламу шляхом втручання в роботу операційної системи АТМ», - йдеться в повідомленні.

Як повідомили в службі безпеки банку, нове технологічне рішення встановлено на понад 7 100 банкоматів ПриватБанку.

«Система тотального захисту банкоматів ПриватБанку від фізичного зламу зробила практично неможливим безкарний доступ до фінансових коштів з боку грабіжників. Нова система захисту від кіберзламу робить практично марними й спроби стороннього впливу на роботу комп'ютерної системи банкомата», - зазначив керівник служби безпеки Приватбанку Сергій Болотін. 

Читайте також: ПриватБанк підтвердив запуск Apple Pay в Україні

За даними служби безпеки ПриватБанку, система захисту від кіберзламу дозволяє як визначати та своєчасно реагувати на спроби стороннього підключення до внутрішніх систем банкомата, так і блокувати роботу АТМ у разі загрози втручання в його операційну систему за допомогою шкідливих комп'ютерних програм.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-