ПриватБанк підтвердив запуск Apple Pay в Україні

ПриватБанк підтвердив запуск Apple Pay в Україні

Фото
Укрінформ
Власники карток, випущених ПриватБанком, 17 травня отримали можливість користуватися Apple Pay.

Про це повідомляє прес-служба ПриватБанку.

«Сьогодні власники карток, випущених ПриватБанком, отримали можливість користуватися Apple Pay - легким, безпечним платіжним інструментом, що повністю змінить сферу мобільних платежів в Україні, пропонуючи швидкість і зручність платежів», - йдеться в повідомленні.

Зі слів голови правління ПриватБанку Петра Крумханзла, це довгоочікувана та приємна новина для клієнтів в Україні, які тепер можуть розраховуватися за будь-які покупки в торговій мережі та онлайн без готівки та банківських карток.

Презентація технології Apple Pay для оплати проїзду у метрополітені, м. Театральна/ Фото: Сірик Анатолій, Укрінформ

«Понад 130 тисяч торгових терміналів ПриватБанку, мережа приймання безготівкових платежів інших українських банків, безконтактна оплата в метро та міському транспорті дають нашим клієнтам унікальну перевагу під час використання Apple Pay в повсякденному житті», - зазначив Крумханзла.

Безпека та конфіденційність лежать в основі Apple Pay. Коли користувач додає кредитну або дебетову картку в Apple Pay, сам номер картки не зберігається ні на пристрої, ні на серверах Apple. Замість цього присвоюється унікальний номер облікового запису пристрою, який шифрується та безпечно зберігається в чипі «Безпечний Елемент» вашого пристрою. Кожна транзакція авторизується завдяки унікальному одноразовому секретному коду, що генерується динамічно.

Apple Pay дуже легко налаштувати: кредитну або дебетову картку Visa чи Mastercard ПриватБанку можна підключити через додаток Privat24 або Wallet. У магазинах розплачуватися за допомогою Apple Pay можна з iPhone SE, iPhone 6 і пізніших моделей, а також з Apple Watch.

Читайте також: Apple Pay запустився в Україні - користувачі

Apple Pay дозволяє дуже просто здійснювати купівлі в додатках і на сайтах одним дотиком пальця до Touch ID або подвійним кліком на бічну кнопку та поглядом на iPhone X для підтвердження операції через Face ID. Тепер більше немає необхідності вручну заповнювати великі документи з контактною інформацією або повторно вводити дані про доставку та виставлення рахунка. Під час оплати покупок у додатках або в Safari Apple Pay працює на iPhone 6 і новіших моделях, на iPad Pro, iPad Air 2, iPad mini 3 і більш нових моделях. Також можна користуватися Apple Pay в браузері Safari на будь-якому Mac не старіше 2012 року випуску зі встановленою на комп'ютер системою macOS Sierra, підтверджуючи при цьому платіж зі свого iPhone 6 або більш нової моделі, або прямо з Apple Watch, а також дотиком пальця до Touch ID на нових MacBook Pro.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-