ДФС виявила в експортерів лісопродукції 20 мільйонів "неврахованого" доходу

ДФС виявила в експортерів лісопродукції 20 мільйонів "неврахованого" доходу

1709
Ukrinform
У Житомирській, Київській, Херсонській та Чернівецькій областях виявлено недобросовісних підприємців-експортерів лісопродукції, які приховали від оподаткування дохід на суму понад 20 млн гривень.

Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби України.

«Прихований від оподаткування дохід на суму понад 20 мільйонів гривень виявлено ГУ ДФС у Житомирській, Київській, Херсонській та Чернівецькій областях у ході документальних перевірок фізичних осіб - підприємців, які систематично здійснюють вивезення лісопродукції за межі митної території України, за результатами аналізу первинних документів (зовнішньоекономічних контрактів (договорів), банківських документів, вантажно-митних декларацій, рахунків-фактур, сертифікатів походження лісоматеріалів)», - йдеться у повідомленні.

Читайте також: У Миколаївській області ліквідували масштабне підпільне виробництво пального

Зазначається, що неподання підприємцями-експортерами податкових декларацій, заниження у звітності суми фактично отриманого доходу, недотримання строків розрахунків в іноземній валюті, а також порушення правил перебування на спрощеній системі оподаткування призвело до визначення грошових зобов'язань на загальну суму майже 10 млн гривень.

Зокрема, внаслідок невключення самозайнятою особою «Л» до складу доходів суми грошових коштів, що фактично надійшла на банківські рахунки за реалізовану лісопродукцію, ГУ ДФС у Житомирській області додатково нараховано податків, що підлягають сплаті до бюджету, на суму понад 5,5 млн грн. За наслідками оскарження податкових повідомлень-рішень висновки перевірки залишилися незмінними.

Спроба самозайнятої особи «Д» ухилитися від оподаткування шляхом неповного декларування доходів від продажу деревини та ненадання документів, які підтверджують походження такої продукції, призвели до нарахування ГУ ДФС у Чернівецькій області податків на суму майже 1,5 млн гривень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-