Товарообіг між Естонією та Україною зріс майже на 30% - Порошенко

Товарообіг між Естонією та Україною зріс майже на 30% - Порошенко

Укрінформ
Економічна співпраця між Україною та Естонією розвивається досить швидко. Тільки за останній рік товарообіг між двома країнами зріс майже на 30%. 

Про це сказав Президент України Петро Порошенко під час спільного брифінгу з Президентом Естонської Республіки Керсті Кальюлайд, повідомляє кореспондент Укрінформу. 

«Україна розглядає Естонію не лише як надійного стратегічного, політичного і безпекового партнера, дуже важлива і наша співпраця в економічній сфері. Хочу наголосити, що за останній рік зростання товарообігу між нашими країнами дорівнює майже 30%. І це дуже гарний термометр економічних відносин між нашими країнами», - зазначив Порошенко. 

Він також повідомив, що президенти констатували динамічний розвиток економічної співпраці між Україною та Естонією.

«Ми домовилися, що до засідання комісії по торговельно-економічній співпраці ми дамо доручення уряду розглянути будь-які моменти, які перешкоджають співпраці, усунути всі бар'єри і знайти оптимальний шлях вирішення проблем інвесторів, які існують в Україні в сфері надійного законодавчого поля», -  додав Порошенко.

Читайте також: Естонія підтримує політику відкритих дверей для України щодо ЄС та НАТО - Президент

Окрім того, окремо він відзначив рішучі дії Естонії в гуманітарній складовій подолання наслідків російської агресії. 

«Загальна сума, яку Естонія надала в матеріально-технічній, гуманітарній сфері перевищує 10 млн євро», -  повідомив Президент.

Як повідомляв Укрінформ, Президент Естонської Республіки Керсті Кальюлайд перебуває в Україні з офіційним візитом.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-