Рада планує скасувати два закони, що регулюють виробництво і реалізацію цукру

Рада планує скасувати два закони, що регулюють виробництво і реалізацію цукру

Укрінформ
Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроект про визнання такими, що втратили чинність, двох законів 1999 року щодо державного регулювання виробництва та реалізації цукру.

За це рішення проголосували 242 депутати, повідомляє кореспондент Укрінформу.

У законопроекті №4532 пропонується визнати такими, що втратили чинність, закони «Про державне регулювання виробництва і реалізації цукру» та «Про внесення змін до статті 5 Закону України «Про державне регулювання імпорту сільськогосподарської продукції».

Читайте також: Електронні аукціони малої приватизації слід запустити не пізніше червня — Кабмін

Як зазначається у пояснювальній записці, головною метою закону «Про державне регулювання виробництва і реалізації цукру» були захист і підтримка вітчизняного товаровиробника. Проте за період з дати прийняття (у 1999 році) він зазнав змін, доповнень та виключень і втратив свою комплексність.

Зокрема, економічними наслідками впливу закону стало гальмування вирощування цукрових буряків та роботи цукрових заводів, які не можуть реалізувати цукор, коли ринкова ціна стає нижчою за мінімальну, а також деформація ринку, викликана переробкою за давальницькою схемою, надмірна кількість операторів та посередників, що займаються торгівлею цукром.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-