У ДФС заявили про 24% зростання надходжень податку та збору на доходи фізосіб

У ДФС заявили про 24% зростання надходжень податку та збору на доходи фізосіб

Укрінформ
До зведеного бюджету за чотири місяці 2018 року надійшло 66,8 млрд грн податку та збору на доходи фізичних осіб, що на 13,1 млрд грн більше, ніж за відповідний період минулого року.

Про це повідомляє прес-служба ДФС на своїй сторінці у Facebook. 

«У січні - квітні 2018 року до зведеного бюджету надійшло 66,8 млрд грн податку на доходи фізичних осіб та військового збору», - йдеться в повідомленні.

За словами директора Департаменту доходів і зборів з фізичних осіб ДФС Павла Дроняка, це на 24,3%, або на 13,1 млрд грн більше, ніж за відповідний період минулого року. Тоді надходження складали 53,7 млрд грн.

«Основний показник, який вплинув на зростання надходжень податку на доходи фізичних осіб - це зростання фонду оплати праці. Так, за оперативними даними загальна сума нарахованої заробітної плати та грошового забезпечення за січень - березень 2018 року склала 234 млрд грн, що на 47 млрд грн, або на 25,1% більше, ніж за аналогічний період минулого року», - зазначив Дроняк.

Читайте також: Нинішні системи моніторингу скоротили ухилення від сплати ПДВ до 0,9% - ДФС

У квітні податку на доходи фізичних осіб та військового збору було сплачено 17,9 млрд грн. Цей показник на 21%, або на 3,1 млрд грн перевищує аналогічний період минулого року. Єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у січні - квітні 2018 року забезпечено у сумі 68,4 млрд грн. Цей показник на 27,3%, або на 14,7 млрд грн перевищує надходження відповідного періоду минулого року. У квітні єдиного внеску було сплачено у сумі 18,6 млрд грн, або на 3,7 млрд грн більше квітня минулого року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-