У Нацкомісії повідомили про тендер на закупівлю для України системи фінзвітності

У Нацкомісії повідомили про тендер на закупівлю для України системи фінзвітності

727
Ukrinform
DAI Global, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), оголосила тендер на закупівлю системи фінзвітності на основі стандарту XBRL для регуляторів фінансового сектору України.

Про це повідомляє Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку  (НКЦПФР).

Зазначається, що пропозиції на тендер на закупівлю та впровадження Системи фінансової звітності на основі стандарту XBRL для регуляторів фінансового сектору України приймаються до 5 червня 2018 року.

Тендерний запит доступний за посиланням на сайті XBRL International. 

Як повідомлялося раніше, 18 грудня 2017 року Міністерство фінансів України, Національний банк України, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку та Національна комісія, що здійснює регулювання ринку фінансових послуг, підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо запровадження Системи фінансової звітності в Україні та узгодили нові скоординовані підходи до подання компаніями фінансової звітності.

Запровадження в Україні нової Системи фінансової звітності дозволить здійснювати прийом, обробку, перевірку та розкриття фінансової звітності підприємств у єдиному електронному форматі. Основою для роботи Системи стане широко вживаний в світі стандарт XBRL. Система пропонуватиме єдиний стандарт звітності в залежності від видів діяльності компаній та буде обладнана єдиним вікном для її подання.

Відповідно до останніх змін до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», складати фінансову звітність з використанням таксономії МСФЗ 2018 та подавати її органам державної влади в єдиному електронному форматі зобов‘язані підприємства, що становлять суспільний інтерес. До таких підприємств цим законом віднесені: емітенти, цінні папери яких допущені до біржових торгів, банки, страховики, недержавні пенсійні фонди, інші фінансові установи та підприємства, які належать до групи великих підприємств.

Читайте також: Іноземних інвесторів в Україні найбільше цікавлять сектори енергетики й фінансів

Із метою реалізації зазначеного проекту 27 березня 2018 року НКЦПФР підписала Меморандум про взаєморозуміння щодо закупівлі та впровадження в Україні Системи фінансової звітності з Проектом USAID «Трансформація фінансового сектору в Україні» і Програмою технічної підтримки за пріоритетними напрямками українського фінансового сектору EU-FINSTAR.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>