Іноземних інвесторів в Україні найбільше цікавлять сектори енергетики й фінансів

Іноземних інвесторів в Україні найбільше цікавлять сектори енергетики й фінансів

Укрінформ
Найбільший інтерес зарубіжні інвестори в Україні проявляють до сектору енергетики, а також фінансового сектору.

Про це Укрінформу повідомили в аудиторсько-консалтинговій компанії KPMG в Україні.

"Сьогодні найбільший інтерес зарубіжні інвестори проявляють до сектору енергетики, зокрема з використанням відновлюваних джерел, що зумовлено зеленим тарифом, який є одним із найвищих у Європі. Також продовжує оживати фінансовий сектор, підтвердженням чого є угода BOCE (Китайська товарна біржа Bohai Commodity Exchange, - ред.) з купівлі ПФТС (фондова біржа - ред.)", - зазначили в KPMG. 

При цьому в аудиторсько-консалтинговій компанії назвали негативні та позитивні фактори, що впливатимуть найближчим часом на настрої інвесторів.

«Одним із ризиків для здійснення цих прогнозів залишається низький захист прав інвесторів. Негативним прикладом такого ризику у 2018 є покупка Dragon Capital бізнес-центру, на який після завершення угоди суд наклав арешт на підставі претензії прокуратури. Можливо, під час аналізу об'єкта інвестор не ідентифікував ризики, які раніше не були на порядку денному», - зазначили в KPMG.

Позитивним фактором в аудиторсько-консалтинговій компанії назвали оглошений на 2018 рік старт приватизації.

"На збільшення ринку M&A (Mergers and acquisitions, M&A - злиття і поглинання, - ред.) в Україні також впливатиме анонсований Кабміном на 2018 рік старт приватизації", - підкреслили в KPMG.

Читайте також: Європа торік знову стала основним торговельним партнером України - НБУ

KPMG - одна з аудиторських компаній великої четвірки поряд з Deloitte, Ernst & Young та PwC. Міжнародна штаб-квартира розташована в Амстелвені. 

KPMG здійснює свою діяльність в Україні з 1992 року і надає послуги з аудиту, оподаткування, бухгалтерського обліку, а також консультаційні послуги з фінансових питань провідним вітчизняним та міжнародним підприємствам та організаціям. Офіси KPMG відкрито у Києві та Львові.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-