У ДФС з'явиться департамент з питань стратегічного розвитку

У ДФС з'явиться департамент з питань стратегічного розвитку

671
Ukrinform
У Державній фіскальній службі буде створений новий департамент з питань стратегічного розвитку та міжнародного співробітництва.

Про це повідомляє прес-служба ДФС на своїй сторінці у facebook 

“У центральному апараті ДФС плануються зміни в організаційній структурі. Найближчим часом буде створений новий департамент, який координуватиме питання стратегічного розвитку та міжнародного співробітництва ДФС. Крім розбудови якісної співпраці, відновлення контактів з митними та податковими адміністраціями інших держав і міжнародними інституціями, новий підрозділ буде контролювати та відповідати за реалізацію реформ у ДФС», - йдеться в повідомленні.

Перш за все, мова йде про виконання Стратегічних напрямів діяльності служби до 2020 року, розроблених у ДФС та підтриманих міжнародними партнерами, бізнесом, громадськістю та профільними асоціаціями.

«Новий департамент стане центром змін та перетворень з потужними аналітичними, прогнозними функціями та необхідними повноваженнями. У підрозділ увійдуть люди, які будуть здатні реалізовувати реформи, розвивати такі складні напрями, як міжнародна співпраця та проектний менеджмент. Володіння іноземними мовами, потужні аналітичні здібності і у той же час досконалі знання податкового і митного законодавства та базових світових трендів - головні вимоги до підбору кадрів», - зазначив в.о. голови ДФС Мирослав Продан. 

Читайте також: За минулий рік українці задекларували понад 57 мільярдів доходів - ДФС

Організаційна структура нового департаменту буде побудована за функціональним принципом з чітким розподілом повноважень та відповідальності співробітників. Тобто за кожним з фахівців буде закріплений відповідний напрямок та міжнародні партнери, а робота менеджера побудована за принципом «реалізація проекту під ключ». Кожен стратегічний блок реформ буде систематизовано, зокрема, за строками реалізації, фінансового та законодавчого навантаження, а також можливими ризиками. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>