США призупинили безмитне ввезення 155 видів українських товарів

США призупинили безмитне ввезення 155 видів українських товарів

Перелік
1589
Ukrinform
Офіс торговельного представника США призупинив для 155 видів українських товарів дію Генералізованої системи преференцій.

Про це сьогодні повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

Як відомо, Генералізована система преференцій дає можливість безмитного ввезення на територію США понад 3 500 видів товарів з України. Під дію обмеження потрапили 155 видів товарів, зокрема деякі продукти харчової, легкої, деревообробної промисловості, машинобудування, деякі електроприлади.

З повним переліком товарних груп, які з 26 квітня не користуються правом безмитного ввезення на територію США можна ознайомитись за посиланням.

Мінекономрозвитку перебуває в постійному діалозі з урядом США та працює над вирішенням проблеми. Водночас, зняття обмежень в рамках Генералізованої системи преференцій значною мірою залежить від ухвалення Верховною Радою України проекту закону №7466, відомого як законопроект "Про організації колективного управління".

Читайте також: У Мінекономіки прокоментували "урізання" торгових преференцій з боку США

Проект закону №7466 розробило Мінекономрозвитку. Його мета - встановлення в Україні ефективної та прозорої системи колективного управління майновими правами у сфері авторського права і суміжних прав.

1 березня Верховна Рада України підтримала законопроект у першому читанні. 19 квітня народні депутати розпочали розгляд цього законопроекту в другому читанні та продовжать його розгляд на наступних засіданнях.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>