У ДФС повідомили про понад 10 мільярдів "штрафних" після перевірок

У ДФС повідомили про понад 10 мільярдів "штрафних" після перевірок

837
Ukrinform
За результатами контрольно-перевірочної роботи найбільш ризикових платників та операцій донараховано порушникам законодавства за 3 місяці 2018 року грошові зобов'язання на суму 10,3 млрд грн.

Про це повідомляє прес-служба ДФС.

«Результатом концентрації зусиль підрозділів аудиту на перевірках найбільш ризикових платників та операцій є донараховані порушникам законодавства за 3 місяці поточного року грошові зобов'язання на суму 10,3 млрд грн, що на 6,4 млрд грн більше, ніж за відповідний період 2017 року», - йдеться в повідомленні.

При цьому значно зменшено тиск на платників за рахунок скорочення кількості заходів контролю: за останні 5 років майже у 4 рази зменшено кількість виходів до платників для документального підтвердження ризиків, визначених при відборі їх до перевірок (у січні - березні 2014 року було проведено 24,5 тис. документальних перевірок та зустрічних звірок, у січні - березні 2018 року - 6,3 тис.).

Читайте також: У ДФС розповіли, як контролюватимуть безподаткові посилки з-за кордону

Також слід зазначити, що більше половини позапланових контрольних заходів проводиться не за ініціативою органів ДФС, а з інших передбачених Податковим кодексом України причин (у зв'язку з процедурами ліквідації припинення, реорганізації - 41,9%; призначених за ухвалою суду (слідчого судді) — 4,2%; на прохання платника податків - 6,2%). За рахунок удосконалення відбору ризиків в операціях з ПДВ також суттєво зменшено кількість зустрічних звірок (майже вдвічі менше порівняно із січнем - березнем минулого року). І надалі основний акцент в роботі підрозділів аудиту буде зосереджуватись на відпрацюванні найбільш ризикових платників податків.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>