Укренерго представило звіт про якість енергопостачання у 2017 році

Укренерго представило звіт про якість енергопостачання у 2017 році

Укрінформ
ДП "НЕК "Укренерго" представило нефінансовий звіт за 2017 рік за стандартами Глобальної ініціативи звітності.

Про це повідомляє Укренерго у Facebook. 

"Однією з перших вітчизняних держкомпаній, ми підготували звіт за стандартами GRI (Global Reporting Initiative - Глобальна ініціатива звітності). Наразі понад 80% публічних нефінансових звітів у світі складаються з їх використанням", - розповіли в Укренерго.

Ознайомитися з ним можна за посиланням

У компанії пояснили, що стратегічна мета Укренерго - інтеграція до ENTSO-E, отже, український оператор енергомереж має відповідати європейським стандартам не лише технологічно, але й з точки зору відкритості діяльності та звітності.

"Звіт містить дані про підсумки діяльності підприємства за минулий рік та у динаміці у ключових сферах (не лише технічній та фінансовій) в прозорому та зрозумілому вигляді. У ньому висвітлені найвагоміші для всіх зацікавлених сторін питання надійності та безпеки енергопостачання, стратегічного розвитку підприємства, інтеграції української енергосистеми до ENTSO-E, прозорості закупівель, впливу на довкілля та енергозбереження, розвитку персоналу, а також антикорупційна діяльність", - зазначили у компанії.

Читайте також: В Укренерго почали відбір кандидатів на посади незалежних членів наглядової ради

Як повідомляв Укрінформ, позавчора розпочався конкурс на відбір чотирьох незалежних членів наглядової ради ДП "НЕК "Укренерго".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-