У Європарламенті підтримують мільярдну допомогу Україні – проект доповіді

У Європарламенті підтримують мільярдну допомогу Україні – проект доповіді

1060
Ukrinform
Профільний комітет Європарламенту підтримує надання Україні четвертої програми макрофінансової допомоги Євросоюзу обсягом в один млрд євро.

Про це йдеться у проекті доповіді комітету ЄП з питань зовнішньої торгівлі, яка буде обговорена у вівторок, повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Брюсселі.

Участь у засіданні комітету візьме міністр фінансів України Олександр Данилюк, який 24-25 квітня перебуває у Брюсселі з візитом.

«Ухвалити позицію у першому читанні, ураховуючи пропозиції Єврокомісії», - йдеться у проекті доповіді, автором якої є польський парламентарій Ярослав Валенса.

Читайте також: У Страсбурзі прийняли важливі рекомендації щодо асоціації України-ЄС

Як повідомляв Укрінформ, на початку березня Єврокомісія затвердила і внесла пропозицію щодо започаткування нової (четвертої) програми макрофінансової допомоги України обсягом до 1 млрд євро з метою економічної стабілізації та проведення структурних реформ.

Усі транші фінансової допомоги можуть бути виплачені після виконання українською стороною визначених умов, включаючи імплементацію економічних реформ та вжиття подальших кроків з інтенсифікації боротьби з корупцією.

Загальний обсяг зобов’язань з надання Україні макрофінансової допомоги з боку ЄС на реалізацію реформ визначений у розмірі 12,8 млрд євро, з них 2,8 млрд вже було надано за попередніми програмами.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-