В Укрспирті анонсували запуск заводу, який простоював 6 років

В Укрспирті анонсували запуск заводу, який простоював 6 років

988
Ukrinform
19 квітня відбудеться запуск заводу з виробництва запашних спиртомісних речовин та оцету в с. Великий Любинь на Львівщині, який простоював 6 років.

Про це повідомляє прес-служба "Укрспирту на своїй сторінці у Facebook. 

"Імпортозаміщенню бути: в ДП «Укрспирт» запрацює завод що простоював 6 років. 19 квітня 2018 року о 14:00 у Львівский області, Городоцькому районі, с. Великий Любинь, за адресою вул. Львівська, 176 відбудеться запуск заводу з виробництва запашних спиртомісних речовин та оцету", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що відновлення виробництва реалізовано в рамках стратегічного плану розвитку ДП «Укрспирт» на Львівщині, відповідно до меморандуму, підписаному між Львівською ОДА та ДП «Укрспирт» від 9 лютого 2018 року.

Як відомо, на Львівщині не працює 8 із 11 спиртзаводів, які колись були провідними джерелами наповнення місцевих бюджетів. Частину із них довели до банкрутства, і устаткування вирізали на металобрухт за борги. Проте, на Великолюбинському спиртзаводі громада зберегла увесь цикл виробництва. У липня 2017 року на Львівщині пройшла виїзна нарада керівництва ДП «Укрспирту» стосовно відновлення роботи Великолюбинського державного спиртзаводу.

Читайте також: Виробники вимагають скасувати акцизи на технічні спирти - експерти

Великолюбинський спиртзавод був одним із головних бюджетоутворюючих підприємств курортного селища. Проблеми на підприємстві почалися після його підпорядкування ДП "Укрспирт", після чого з рахунків підприємства були виведені значні кошти.

Загалом, на Львівщині наразі проходять модернізацію  10 спиртзаводів. Це Сторонибабське, Суходільське, Лопатинське, Вузлівське, Рава-Руське, Струтинське, Великолюбинське, Борокське, Воютицьке, Угерське МПД ДП «Укрспирт».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>