Китайці інвестують €230 мільйонів у будівництво в Україні сонячної електростанції

Китайці інвестують €230 мільйонів у будівництво в Україні сонячної електростанції

Фото
Укрінформ
Китайська компанія China Machinery Ingineering Company (CMEC) інвестує 230 млн євро у будівництво найбільшої сонячної електростанції в Україні, яка буде побудована у Дніпропетровській області до кінця 2018 року.

Про це стало відомо під час підписання відповідної угоди між СМЕС та українською компанією ДТЕК, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Будівництво Нікопольської СЕС розпочнеться у квітні і буде завершене до кінця 2018 року. Нова сонячна електростанція буде розташована поблизу м. Нікополь Дніпропетроської області на території відпрацьованого кар'єру", - поінформували у ДТЕК.

Читайте також: Уряд паралельно реалізовує три реформи в енергетиці - Кістіон

Для будівництва СЕС будуть використані землі, непридатні для ведення сільського господарства. Екологічний ефект від роботи СЕС полягатиме у скороченні викидів СО2 в атмосферу на 300 тис тонн на рік.

"Нікопольська сонячна електростанція стане найбільшим генеруючим об'єктом геліоенергетики в Україні та Європі. Спільна робота ДТЕК і СМЕС буде прикладом співпраці для інших українських і китайських компаній", - прокоментував голова правління СМЕС Zhang Chun.

Фото: Павло Багмут

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-