АМКУ пояснив, коли держпідтримка природних монополій не вважається держдопомогою

АМКУ пояснив, коли держпідтримка природних монополій не вважається держдопомогою

805
Ukrinform
Антимонопольний комітет України як Уповноважений орган з питань державної допомоги, виклав свою позицію щодо віднесення державної підтримки суб'єктів природних монополій до державної допомоги.

Про це в коментарі Укрінформу повідомив керівник напрямку з питань державної допомоги ЮФ "ADS Legal Group" Євген Дудник.

"В оприлюднених Роз'ясненнях визначено перелік умов, за дотримання яких державна підтримка суб'єктів природних монополій, пов'язана з управлінням єдиним майновим комплексом, який забезпечує виконання функції природної монополії, не впливатиме на конкуренцію і, як наслідок, не буде вважатися державною допомогою", - зазначив він.

Також АМКУ визначив перелік умов, за дотримання яких державна підтримка у формі компенсації за надання послуг, що надаються суб'єктом природної монополії, не впливатиме на конкуренцію і, як наслідок, не буде вважатися державною допомогою.

Читайте також: Глава Мінфіну закликає Раду легалізувати лотерейний бізнес

У зв'язку з набранням 2 серпня 2017 року чинності Законом України «Про державну допомогу суб'єктам господарювання», нова державна допомога, що підлягає повідомленню, може бути надана лише після отримання позитивного рішення Уповноваженого органу (АМКУ) щодо такої допомоги.

З повним текстом Роз'яснення можна ознайомитись за посиланням

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>