Допомога ЄС: Порошенко подякував за підтримку реформ в Україні

Допомога ЄС: Порошенко подякував за підтримку реформ в Україні

1129
Укрінформ
Президент Петро Порошенко вітає рішення Єврокомісії про започаткування нової програми макрофінансової допомоги Україні.

Про це він написав у Facebook.

"Вітаю рішення Єврокомісії про започаткування нової програми макрофінансової допомоги Україні на підтримку реформ та економічного зростання", - зазначив глава держави.

За словами Порошенка, це є важливим елементом пакету його останніх домовленостей з лідерами Євросоюзу щодо поглиблення відносин між Україною та ЄС.

Він висловив вдячність Президенту Єврокомісії Жану-Клоду Юнкеру та всім членам Єврокомісії за цей рішучий крок підтримки, що, за словами Порошенка, є визнанням прогресу України в реформах та сигналом незмінної солідарності ЄС.

Президент України сподівається, що ця пропозиція буде підтримана Радою ЄС та Європарламентом вже ближчим часом.

Читайте також: Єврокомісія дасть Україні ще €1 мільярд макрофінансової допомоги

Як повідомляв Укрінформ, Єврокомісія 9 березня офіційно затвердила і внесла пропозицію щодо започаткування нової програми макрофінансової допомоги України обсягом до 1 млрд євро з метою економічної стабілізації та проведення структурних реформ.

Умовою для отримання допомоги буде реалізація економічних реформ та подальші кроки у боротьбі з корупцією.

Як наголосив віце-президент Єврокомісії з питань євро та фінансової стабільності Валдіс Домбровскіс, відновлення програми макрофінансової допомоги є виконанням з боку ЄС своїх зобов’язань на благо українців.

В ЄС нагадали, що загальний обсяг зобов’язань з надання Україні макрофінансової допомоги на реалізацію реформ визначений у розмірі 12,8 млрд євро, з них 2,8 млрд вже було надано.

Тепер пропозицію Єврокомісії мають затвердити Європарламент і Рада ЄС.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-