Україна зацікавлена у зоні вільної торгівлі зі Штатами – Клімкін

Україна зацікавлена у зоні вільної торгівлі зі Штатами – Клімкін

Укрінформ
Україна налаштована на максимально конструктивний діалог із США для вирішення питання запровадження мит на сталь та алюміній, і одним з варіантів є створення зони вільної торгівлі.

Про це заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін на спільному брифінгу з міністром закордонних справ Фінляндії Тімо Сойні, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Для нас це (запровадження США мита на сталь і алюміній - ред.) не є сюрпризом, оскільки ми розуміємо, що адміністрація США вивчала це питання протягом досить тривалого часу. Ми налаштовані на максимально конструктивний діалог з адміністрацією Сполучених Штатів Америки і ведемо його в контексті українського експорту. Ми впевнені в надзвичайному потенціалі для розвитку нашої торговельно-економічної співпраці, і одна з пропозицій, яка звучить у цьому сенсі, - це запровадження зони вільної торгівлі зі США", - сказав Клімкін.

У цьому контексті він нагадав, що ми вже маємо зони вільної торгівлі з Канадою, тож виникає логічне запитання, а чому не із США.

Читайте також: Трюдо розкритикував рішення США збільшити митний збір на імпорт сталі

"І це одне з питань, які ми будемо намагатися дуже детально обговорювати в рамках нашої комісії стратегічного партнерства, причому і на рівні підгруп, і на політичному рівні", - повідомив Клімкін.

Міністр зауважив, що він особисто бачить великий потенціал для українсько-американської співпраці і насамперед у таких сферах, як послуги, інвестиції, хайтек, а не в тих, які були традиційними для нас раніше.

"Насправді вони мають відігравати значну роль, але не мають бути драйверами нашого майбутнього розвитку", - переконаний Клімкін.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-