У Нафтогазі вважають, що

У Нафтогазі вважають, що "газову підстраховку" з ЄС має оплатити Газпром

Укрінформ
НАК "Нафтогаз України" наразі має юридичну можливість вимагати від ВАТ "Газпром" компенсацію збитків через зрив поставок газу з їхнього боку.

Про це написав у Facebook комерційний директор НАК «Нафтогаз України» Юрій Вітренко.

"Ми зараз маємо юридичну можливість вимагати з "Газпрому" компенсацію збитків через зрив поставок газу з їхнього боку. Різниця між ціною за контрактом з "Газпромом" та цінами, за якими ми зараз закуповуємо газ в екстреному режимі, має бути нам компенсована "Газпромом", - наголосив Вітренко.

За його словами, якщо б Україна купувала газ  в Європі "для "підстраховки", "то зараз би не тільки ця різниця, а вся вартість газу з Європи лягла на збитки".

Читайте також: Газпром потрапив у пастку, яку готував для України - Вітренко

Як повідомляв Укрінформ раніше з посиланням на Вітренко, газ у ці дні у Європі коштував до 1 тисячі доларів, тобто у 4 рази більше ніж за контрактом з "Газпромом".

Як повідомлялося, у НАК "Нафтогаз України" 1 березня заявили про дефіцит газу в Україні через сильні морози і відмову "Газпрому" в його поставках і запропонували запровадити заходи з обмеження споживання газу.

2 березня в Україні запровадили відповідні заходи, які, зокрема, передбачають переведення генеруючих компаній з газу на мазут, а також тимчасове закриття навчальних закладів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-