Кабмін схвалив ряд законопроектів щодо вдосконалення торговельного захисту

Кабмін схвалив ряд законопроектів щодо вдосконалення торговельного захисту

647
Укрінформ
Кабінет міністрів схвалив п'ять законопроектів щодо вдосконалення торговельного захисту в Україні та поліпшення бізнес-клімату. 

Відповідні рішення уряд ухвалив на засіданні у середу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Законопроекти, про які ми говоримо в комплексі, - важливий крок, який ми робимо на засіданні уряду. Існуючі тенденції у світовій економічній діяльності засвідчують необхідність перегляду підходів щодо національного регулювання у цій сфері... Виправити ситуацію допоможе вдосконалення торговельного захисту. Говоримо про внесення змін до закону про захист національного товаровиробника від демпінгового імпорту», - сказав перший віце-прем'єр-міністр Степан Кубів перед ухваленням рішень. 

За його словами, йдеться про внесення змін до закону про захист національного товаровиробника від субсидованого імпульсу, до закону про застосування захисних заходів щодо імпорту України, до деяких законодавчих актів у сфері торговельного захисту та до Митного кодексу щодо торговельного захисту. 

«Запропоновані законопроекти мають позитивний вплив на розвиток економічної діяльності і для ринку. Це дозволить забезпечити український бізнес прозорим та передбачуваним механізмом захисту внутрішнього ринку», - сказав Кубів. 

Читайте також: Уряд запустив механізм формування наглядової ради Фонду енергоефективності

Він зауважив, що п'ять зазначених законопроектів також розширять можливості українського бізнесу для захисту власного товаровиробника, сприятимуть поліпшенню бізнес-клімату.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-