Блок №4 Запорізької АЕС на 97% готовий до продовження експлуатації  - Енергоатом

Блок №4 Запорізької АЕС на 97% готовий до продовження експлуатації - Енергоатом

Укрінформ
Запорізька АЕС здійснила усі попередні етапи підготовчих робіт для початку ремонтної кампанії з продовження ресурсу енергоблоку №4.

Про це інформує прес-служба ДП НАЕК "Енергоатом". 

"У березні 2018 року заплановано проведення інспекційного обстеження Державною інспекцією ядерного регулювання України, метою якого буде перевірка готовності Запорізької АЕС до безпечної експлуатації реакторної установки енергоблоку №4", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, роботи виконуються у відповідності з програмою довгострокової експлуатації енергоблока, яка в 2017 році пройшла узгодження в НАЕК «Енергоатом», Держатомрегулювання і в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України. Заплановані заходи виконані практично на 97%.

"Залишилося дочекатися початку ремонтної кампанії на блоці №4 і завершити заходи, які залишилися, що стосуються продовження терміну експлуатації», - прокоментував заступник начальника відділу управління ресурсом енергоблоків служби управління надійністю, ресурсом і модернізацією Віктор Коцеруба.

Читайте також: Westinghouse вже на 6 з 15 енерговлоків українських АЕС - звіт Держатома

Запорізька АЕС - найбільший енергетичний об'єкт в Україні та Європі з встановленою потужністю 6000 МВт. Перший енергоблок був введений в експлуатацію в 1984 році, другий - в 1985 р., третій - в 1986 р., четвертий - в 1987 р., п'ятий - в 1989 р., шостий - у 1995 році. Починаючи з 1984 року, внесок Запорізької АЕС в енергетику країни зріс з 2 до 22%.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-