Світовий банк побачив зростання економіки України після шоку від АТО - 19.02.2018 11:29 — Новини Укрінформ
Світовий банк побачив зростання економіки України після шоку від АТО

Світовий банк побачив зростання економіки України після шоку від АТО

1968
Ukrinform
Після шокового періоду, спровокованого втратою частини території і конфліктом на сході України, економіка країни почала рости. Це важливо, але недостатньо, вважає віце-президент Світового банку Сірил Муллер.

Про це він заявив в інтерв'ю ZN.UA.

За його словами, зараз усі міжнародні партнери, які допомагають Україні здолати складний період, працюють над тим, щоб зростання економіки прискорилося.

"Це одне з наших ключових завдань. Ми маємо поглибити розпочаті в країні перетворення, щоб темпи розвитку економіки зросли, і стабілізація була помітною не лише на макрорівні, а й на рівні звичайних громадян, щоб вони відчули, що їх життя покращало. Тому зараз актуальне питання поглиблення економічних змін", - наголосив представник СБ.

Читайте також: Гройсман назвав ворогами держави чиновників, які перешкоджають бізнесу

На його думку, є ключові реформи, які мають бути першочерговими для уряду. По-перше, йдеться про завершення трансформації енергетичного сектору. По-друге, не можна зупиняти реформування банківського сектору. Звичайно, тут найбільш актуальне зараз питання - реформування державних банків. По-третє, одним з двигунів економічного зростання має стати більш продуктивний сільськогосподарський сектор.

"Україна має дуже важливий актив - значні запаси родючої землі. Ми вважаємо, що сьогодні у світі існує величезний попит на сільськогосподарську продукцію, зокрема продукти харчування. Україна може стати одним зі світових лідерів на цьому ринку", - підкреслив Муллер.

Як повідомляв Укрінформ, за даними Державної служби статистики України, економіка країни впродовж останніх 8 кварталів демонструє позитивну динаміку розвитку. Так, реальний ВВП України в IV кварталі минулого року в порівнянні з ІІІ кварталом зріс на 0,4%, а в порівнянні з IV кварталом 2016 року зростання становить 1,8%.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>