Гройсман назвав ворогами держави чиновників, які перешкоджають бізнесу

Гройсман назвав ворогами держави чиновників, які перешкоджають бізнесу

Укрінформ
Україні потрібно нарощувати потік інвестицій, і головною запорукою цьому процесу є створення сприятливих умов для ведення бізнесу.

Про це заявив в ефірі одного з телеканалів Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, повідомляє Урядовий портал.

"Всіх тих, хто намагається псувати можливості розвитку бізнесу, вважаю ворогами держави й нашого успіху. Нам потрібно боротися за нормальні умови для бізнесу. Це, звісно, виклик. І наголошую на тому, щоб ніхто не заважав. Тих, хто створює робочі місця, вкладає кошти в економіку, маємо оберігати", - сказав Гройсман.

Він наголосив, що чиновники, які намагаються завадити розвитку підприємництва – це "вороги держави й вороги успіху України".

Глава уряду звернув увагу, що інвестиції потрібні не тільки у приватний сектор, а й в державний. Сьогодні в Україні вже напрацьовано й ухвалено законодавство, яке дозволить прозоро й ефективно залучати кошти.

Читайте також: Гройсман обіцяє у 2018 році більш стабільні ціни

"Ми можемо зростати 5% і вище. А це сотні мільярдів додаткової продукції, це робота, зарплата, ресурси для бюджету. А коли буде більше ресурсів та ефективний контроль за їх використанням – це нова якість освіти, медицини, нова якість доріг", - додав він.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-