АМПУ реалізує непрофільні активи, щоб акумулювати кошти на розвиток портів

АМПУ реалізує непрофільні активи, щоб акумулювати кошти на розвиток портів

Укрінформ
АМПУ продовжує роботу з реалізації непрофільних активів і соціальних об'єктів, що знаходяться на балансі підприємства. Наразі вже винесені на розгляд Мінінфраструктури проекти передачі 4 активів.

Про це повідомляє прес-служба АМПУ.

Зазначено, що на комісії були розглянуті питання передачі спортивного комплексу «Портовик» та автобази Ізмаїльської філії АМПУ в комунальну власність міста Ізмаїл, а також Палацу спорту «Юність» Іллічівської філії в комунальну власність міста Чорноморськ (передача об'єкта здійснюється за рішенням Кабінету Міністрів України). Крім цього, розглянуто питання щодо передачі в оренду дитячого оздоровчого табору «Фрегат» Херсонського філіалу АМПУ. Реалізація даних об'єктів дозволить скоротити витрати на їх утримання більш ніж на 7 млн грн на рік.

«Починаючи з минулого року, ми працюємо над оптимізацією системи управління підприємством. Передача непрофільних активів у комунальну власність або їх приватизація - один з напрямків, який допоможе нам перейти до ще більш ефективного управління. Наразі ми ведемо до логічного завершення цілий ряд проектів з передачі непрофільних активів, які перебували у «підвішеному» стані протягом багатьох років. У нашій власності ми плануємо залишити не більше 4 об'єктів, які пов'язані з діяльністю компанії, і зосередитися на своїх основних функціях», - зазначив керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

Він також повідомив, що незабаром планується розгляд питань про передачу поліклініки Миколаївської філії АМПУ в комунальну власність (збиток за 2017 рік роботи об'єкта склав 5,5 млн грн) та бази відпочинку «Соло» Ренійської філії в оренду (збиток склав 82 тис. грн).

Читайте також: АМПУ проведе днопоглиблення в портах Дунайського регіону

Крім того, АМПУ спільно з Фондом державного майна України веде роботу щодо приватизації бази відпочинку «Портовик» Ізмаїльської філії. Також планується приватизація санаторію-профілакторію «Портовик» Южненської філії і триває пошук приватного інвестора для об'єктів Одеського морського вокзалу.

«Крім реалізації непрофільних активів, АМПУ взяла на себе соціальну функцію - відновити роботу Музею морського флоту України і реставрувати будівлю Англійського клубу, в якому буде розташована експозиція музею. За моїм розпорядженням, була створена Робоча група, яка на даний момент вже сформувала «дорожню карту» відновлення музею і створення в його стінах Національного морського музейного центру», - зазначив Вецкаганс.

У повідомленні йдеться, що впродовж 2018 року АМПУ також планує вирішити питання реставрації дитячого оздоровчого табору Іллічівської філії «Альбатрос», який за літо 2017 року відвідали 1000 дітей.

На балансі АМПУ знаходиться 22 соціальних об'єкти. До цього списку входять спорткомплекси, бази відпочинку, музеї. АМПУ проводить роботу з реалізації об'єктів соціальної сфери для того, щоб зосередитися на своїх основних функціях та акумулювати кошти, необхідні для розвитку портів.

Згідно з чинним законодавством, питання передачі майна в комунальну власність або оренди вирішує Комісія з розгляду питань щодо розпорядження майном Міністерства інфраструктури України. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-