Японія надасть Україні $300 тисяч на проекти у сфері охорони здоров'я й освіти

Японія надасть Україні $300 тисяч на проекти у сфері охорони здоров'я й освіти

Укрінформ
Уряд Японії надасть Україні безоплатну допомогу на загальну суму близько 300 тис. доларів США для реалізації чотирьох проектів у сфері охорони здоров'я та освіти.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, урочиста церемонія підписання грантових угод по проектах безпеки людини програми "Кусаноне" відбулась у четвер, 8 лютого, у посольстві Японії в Україні.

"На розгляд було направлено більше 400 заявок, ми відібрали чотири, і це дуже якісні проекти - покращення медичного обладнання в закладах охорони здоров'я міста Дубно,  у Путивльській центральній районній лікарні Сумської області, покращення санітарного середовища у Харківському обласному центрі паліативної медицини та покращення освітнього середовища в Куликівській загальноосвітній школі Чернігівської області", - сказав посол Японії в Україні Шігекі Сумі.

Він розповів, що унікальність програми уряду Японії "Кусаноне" полягає в тому, що заявки на допомогу в її рамках можуть подавати місцеві громади, від моменту подачі до реалізації проекту проходить дуже короткий термін, а результати відчувають безпосередньо члени громад. 

Посол зазначив, що цього року окрім чотирьох проектів у межах першого етапу фінансування програми "Кусаноне" буде реалізовано ще 8 проектів допомоги.

Шігекі Сумі побажав виконавцям проектів успіхів і висловив сподівання, що вони добре розуміють свою відповідальність перед громадами. 

З 2002 року в Україні в межах грантової програми "Кусаноне" реалізовано 122 проекти на суму понад 8,76 млн дол. США у сферах охорони здоров'я, освіти, соціального добробуту, збереження середовища, культури, спорту тощо. Ці гранти є частиною офіційної допомоги розвитку Японії Україні. 

З початку встановлення дипломатичних відносин Японія надала Україні допомогу на загальну суму 3,1 млрд дол. США. Зокрема, з березня 2014 року Японія надала Україні фінансову підтримку для стабілізації та стимулювання реформ на загальну суму 1,86 млрд дол. США.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-