Британська компанія проінвестує будівництво сміттєпереробного об'єкта у Дніпрі

Британська компанія проінвестує будівництво сміттєпереробного об'єкта у Дніпрі

795
Ukrinform
Британську компанію Stopford Projects Limited обрано інвестором для будівництва в Дніпрі сміттєпереробного об'єкта на умовах державно-приватного партнерства.

Рішення конкурсної комісії про обрання інвестора підтримали на сесії міської ради дніпровські депутати, повідомляє прес-служба міськради Дніпра.

«Сьогодні сесійним рішенням цей проект затверджений. Це дуже важливо. У нас вже є договір, за яким будуть визначені конкретні умови. Якщо чесно, мені досі в це не віриться. Тепер ми чекаємо на інвестицію», – зазначив міський голова Дніпра Борис Філатов.

Договір із компанією міська рада має підписати вже в лютому цього року.

Читайте також: У Дубаї 120 тисяч будинків отримуватимуть електроенергію від переробки сміття

За кілька років у Дніпрі має з'явитися сміттєпереробний об'єкт, побудований коштом інвестора. Вартість будівництва – 60 млн фунтів стерлінгів. Підприємство хочуть звести на території полігону «Правобережний». За умовами конкурсу, договір з інвестором укладається на 15 років. Після закінчення дії угоди об'єкт перейде у власність міської ради. Поява підприємства допоможе звести до мінімуму кількість відходів, які необхідно захороняти. Вторинну сировину інвестор зможе використовувати на свій розсуд протягом часу дії договору. Основна технологія, яка буде застосовуватися для переробки відходів, – анаеробне зброджування. Завдяки цій технології можна отримувати біогаз.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-