У реформатори Мінрегіону прагнули 1799 осіб, але взяли лише 30

У реформатори Мінрегіону прагнули 1799 осіб, але взяли лише 30

995
Ukrinform
У Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за результатами відкритих конкурсів на посади фахівців з реформ відібрали 30 осіб.

Про це Укрінформу повідомили в службі управління персоналом цього відомства.

“У Мінрегіоні було проведено конкурси в директорат енергоефективності, директорат фінансових механізмів сталого місцевого та регіонального розвитку, директорат з питань місцевого самоврядування, територіальної організації влади та адміністративно-територіального устрою, директорат стратегічного планування та європейської інтеграції, директорат регіонального розвитку та визначено 30 переможців на 38 посад”, - зазначили у міністерстві.

Загалом під час проведення конкурсу на заняття вакантних посад фахівців з питань реформ апарату Мінрегіону з боку кандидатів було подано 1799 заявок. До етапу тестування на наявність аналітичних здібностей та здібностей щодо здатності працювати з інформацією було допущено 628 кандидатів. Якщо порівнювати досвід з проведення попередніх конкурсів до апарату Міністерства, то навантаження на конкурсну комісію зросло більш ніж на 150%.

Читайте також: У МОЗ відібрали двох реформаторів з-поміж 472 претендентів

Конкурс на заповнення вакантних посад фахівців з реформ триватиме до повного укомплектування директоратів Мінрегіону.

Як повідомляв Укрінформ, на роботу в Секретаріат Кабінету міністрів України за результатами проведення відкритих конкурсів уже набрали 14 фахівців з питань реформ, у Міністерство соцполітики - 31 фахівця, у Міністерство юстиції України - 20, у Міносвіти — 14, у Міненерговугілля - 10, у Мінагрополітики — 8, у Мінінфраструктури - 5 та в Мінкультури - 2, МОЗ - 2, у Держагентство з питань електронного урядування - 9.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман протягом минулого року неодноразово заявляв про намір у рамках реформування Кабміну восени 2017 року привести близько тисячі нових співробітників.

Уряд 18 серпня минулого року затвердив нормативні акти, які дозволили провести наступний етап реформи державного управління - реформування міністерств. На початку вересня стартували конкурси на нові посади в десяти міністерствах, а також у Секретаріаті КМУ, Нацагентстві з питань держслужби та Державному агентстві електронного врядування. У рамках реформи в міністерствах, які беруть участь у проекті, було створено нові функціональні підрозділи — директорати.

У межах реформи було відкрито портал, на якому всі зацікавлені можуть ознайомитися з вакансіями та подати документи онлайн.

Міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко заявив, що реформування пілотних міністерств буде завершене у першому півріччі 2018 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>