У МОЗ відібрали двох реформаторів з-поміж 472 претендентів

У МОЗ відібрали двох реформаторів з-поміж 472 претендентів

Укрінформ
У Міністерстві охорони здоров’я України за результатами відкритих конкурсів на посади фахівців з реформ відібрали лише двох осіб.

Про це йдеться у відповіді на інформаційний запит Укрінформу, підписаній державним секретарем МОЗ Артемом Янчуком.

“За результатами проведених конкурсів конкурсною комісією Міністерства охорони здоров’я України на заняття вакантних посад фахівців з питань реформ апарату МОЗ України дві особи визнано переможцями на заняття двох із п’яти вакантних посад генерального директора директорату”, - зазначили у відомстві.

Усього в МОЗ було проведено два конкурси. На участь у них було подано 203 та 269 заявок.

“Станом на сьогодні необхідність проведення конкурсів на заняття вакантних посад фахівців з питань реформ апарату Міністерства охорони здоров’я України існує”, - зазначили у відомстві.

Як повідомляв Укрінформ, на роботу в Секретаріат Кабінету міністрів України за результатами проведення відкритих конкурсів уже набрали 14 фахівців з питань реформ, у Міністерство соцполітики - 31 фахівця, у Міністерство юстиції України - 20, у Міносвіти — 14, у Міненерговугілля - 10, у Мінагрополітики — 8, у Мінінфраструктури - 5 та в Мінкультури - 2, у Держагентство з питань електронного урядування - 9.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман протягом минулого року неодноразово заявляв про намір у рамках реформування Кабміну восени 2017 року привести близько тисячі нових співробітників.

Читайте також: Українські лабораторії працюватимуть за міжнародними стандартами - МОЗ

Уряд 18 серпня минулого року затвердив нормативні акти, які дозволили провести наступний етап реформи державного управління - реформування міністерств. На початку вересня стартували конкурси на нові посади в десяти міністерствах, а також у Секретаріаті КМУ, Нацагентстві з питань держслужби та Державному агентстві електронного врядування. У рамках реформи в міністерствах, які беруть участь у проекті, було створено нові функціональні підрозділи — директорати.

У межах реформи було відкрито портал, на якому всі зацікавлені можуть ознайомитися з вакансіями та подати документи онлайн.

Міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко нещодавно заявив, що реформування пілотних міністерств буде завершене у першому півріччі 2018 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-