Укрзалізниця презентує бізнесу механізм прозорого формування ціни перевезень

Укрзалізниця презентує бізнесу механізм прозорого формування ціни перевезень

Укрінформ
Менеджмент ПАТ «Укрзалізниця» презентує в Європейській Бізнес Асоціації етапи і механізми прозорого та ринкового визначення вартості перевезень у власних вагонах.

Про це повідомила у понеділок прес-служба ПАТ "Укрзалізниця"

"Менеджмент ПАТ «Укрзалізниця» 22 січня в Європейській Бізнес Асоціації презентує бізнес-середовищу етапи і механізми прозорого та ринкового визначення вартості перевезень у власних вагонах ПАТ «Укрзалізниця». Процедура нарахування плати за користування вагонами товариства запрацює у зв’язку із уведенням в дію дерегуляції вагонної складової тарифу", - йдеться у повідомленні.

В.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, зокрема, ознайомить учасників із складовими формульного розрахунку щоденної оплати за послугу перевезення у вагонах акціонерного товариства, а також розповість про наміри запровадження електронних торгів у системі «Prozorro. Продажі» для визначення ціни для всього парку вагонів та отримання зворотного зв’язку від ринку перевезень. Крім цього, він поділиться планами щодо залучення компанії-консультанта для визначення індексу вартості послуг з перевезення.

"Нам важливо мати зворотній зв'язок з ринком. Ми пропонуємо інвестиційно привабливі умови, зрозумілі та прогнозовані принципи і очікуємо залучити  у цей сектор економіки широке коло інвесторів. Запропонований підхід до нарахування плати за користування вагонами враховує інвестиційну привабливість та окупність вагону, що може спонукати різних учасників ринку вкладати кошти в будівництво та придбання вагонів, стимулювання економіки України. Укрзалізниці такий механізм дозволить забезпечити відновлюваність вагонів, замінити зношені новими», - зазначив Кравцов.

Читайте також: Омелян певен, що високошвидкісний рух збільшить прибуток Укрзалізниці

В обговоренні візьмуть участь компанії Cargill, Ferrexpo, Лемтранс, Гермес-Трейдинг, Нібулон, Кофко, Дельта-Вилмар, Орексим, Бунге, ДТЕК, АДМ, CHS та ін.

Як повідомляв Укрінформ, правління товариства 17 січня затвердило процедуру визначення плати за використання власних вагонів Укрзалізниці. Таким чином завершено процес дерегуляції вагонної складової тарифу для парку власних вагонів компанії. Відповідні кроки ПАТ «Укрзалізниця» здійснило на виконання Розпорядження Кабінету міністрів України від 1 лютого 2017 року №64 та наказу Міністерства інфраструктури України від 7 грудня 2017 року №425 «Про внесення змін до Збірника тарифів на перевезення вантажів залізничним транспортом у межах України та пов’язані з ними послуги». У повному обсязі зміни наберуть чинності з 19 лютого 2018 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-