Держспоживслужба: В Україні інформуватимуть про харчові продукти по-європейськи

Держспоживслужба: В Україні інформуватимуть про харчові продукти по-європейськи

1553
Ukrinform
Фахівці Держспоживслужби представили експертам і бізнесу законопроект про інформування споживачів щодо харчових продуктів, що адаптований до норм і вимог Євросоюзу.

Про це повідомляє прес-служба Держспоживслужби за підсумками робочої наради з представниками Європейської Бізнес Асоціації, ВБО «Ліга виробників харчових продуктів» та проекту ЄС «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні», де обговорювалося питання удосконалення законодавства з питань інформування споживачів щодо харчових продуктів.

"Законопроект покликаний привести законодавство про інформування споживачів у відповідність до норм і вимог Євросоюзу з урахуванням положень регламентів Європейського Парламенту та Ради ЄС, а також забезпечити належний рівень захисту здоров'я та інтересів споживачів, їх поінформованості, встановлення засобів гарантування права споживачів на інформацію та процедури надання інформації про харчові продукти", - зазначив голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа.

Читайте також: Європейська Бізнес Асоціація готова інформувати СБУ про порушення у бізнесі

Лапа наголосив, що наразі з цього питання при Комітеті ВР з питань аграрної політики та земельних відносин створено робочу групу. За його словами, для ефективності роботи в цьому напрямку, є необхідність опрацювати принципові підходи на експертному рівні.

Учасники зустрічі зосередилися на структурі законопроекту, напрацюванні консолідованої позиції щодо загальних принципів та вимог до інформації про харчові продукти, зокрема стосовно маркування харчових продуктів, а також обов’язків операторів ринку з доведення цієї інформації до споживачів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-