Рада прийняла зміни до Податкового кодексу

Рада прийняла зміни до Податкового кодексу

Укрінформ
Верховна Рада прийняла у другому читанні та в цілому проект Закону №6776-д «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році».

За відповідне рішення проголосували 252 народних депутати, повідомляє кореспондент Укрінформу.

У документі йдеться про поступове підвищення специфічних ставок акцизного податку на тютюнові вироби та мінімального акцизного податкового зобов'язання зі сплати акцизного податку з тютюнових виробів, а саме у 2018 році - на прогнозний індекс споживчих цін 11,2% і додатково на 16,7% (тобто, з урахуванням попередньої індексації в середньому на 29,7%), а в наступні роки - на 20% до рівня, еквівалентного 90 євро за 1000 штук. 

Читайте також: Рада підвищила зарплати депутатам до рівня міністрів

Прийняття проекту Закону дозволить збільшити надходження до Зведеного бюджету України. Загальні надходження від впровадження норм цього законопроекту у 2018 році складуть 12,460  млрд грн, у тому числі коштом індексації ставок податків (рентної плати  за спеціальне використання лісових ресурсів та води і рентної плати за користування надрами, не пов'язаними з видобуванням корисних копалин, а також екологічного податку) - 716,3 млн грн та коштом збільшення ставок акцизного податку на тютюнові вироби 11,744 млрд грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-