У ДФС назвали компенсатори бюджету після введення податку на виведений капітал

У ДФС назвали компенсатори бюджету після введення податку на виведений капітал

Укрінформ
Впровадження податку на виведений капітал спростить процедуру ведення як бухгалтерського, так і податкового обліку, та знизить податковий тиск на бізнес.

Про це сказав в.о. голови ДФС Мирослав Продан в ефірі одного з телеканалів, повідомляє прес-служба ДФС.

«Ще є дискусії на предмет того, коли все ж таки краще його (податок на виведений капітал - ред.) втілювати в життя: це буде друге півріччя 2018 року або з 1 січня 2019 року. Але в принципі запровадження цього податку суттєво спростить як ведення обліку, так і зменшить податковий тиск на бізнес. Однак при його введенні можуть бути суттєві втрати бюджету, тому Президент акцентував увагу на необхідності знайти відповідні компенсатори, оскільки попередні підрахунки при запровадженні податку на виведений капітал протягом року, коли він буде запроваджений, будуть складати на рівні 40 млрд гривень», - сказав Продан.

Читайте також: На систему ризиків з ПДВ чекають зміни - Мінфін

Компенсаторними механізмами очільник ДФС назвав боротьбу з тіньовим сектором економіки, незаконним обігом підакцизної групи товарів, з контрабандою та порушенням митних правил та інші заходи, які сьогодні здійснюються фіскальною службою.

«Якраз саме ці компенсатори і можуть задовольнити той мінус, який при запровадженні податку на виведений капітал ляже на державний бюджет», - зауважив Продан.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-