У ПриватБанку анонсували нові можливості для підприємців: 5 програм на 5 мільярдів

У ПриватБанку анонсували нові можливості для підприємців: 5 програм на 5 мільярдів

1078
Ukrinform
У 2018 році ПриватБанк спрямує на програму фінансової підтримки українського підприємництва не менше 5 млрд грн. 

Про це Укрінформу повідомили в прес-службі банку.

"Банк буде активно фінансувати приватних підприємців і малий бізнес у рамках п’яти цільових програм", - повідомив керівник напрямку «Малий і середній бізнес» ПриватБанку Сергій Клюєв.

У рамках національної програми «КУБ» підприємці зможуть отримати фінансування на суму від 50 000 до 500 000 гривень на розвиток і масштабування бізнесу. Заявку на отримання кредиту можна заповнити просто на сайті програми.

Клієнти ПриватБанку також зможуть скористатися програмою «Кредитний ліміт на рахунок», завдяки якій підприємці можуть використовувати кредитні кошти, коли необхідно терміново зробити платіж, а власних грошей на рахунку не вистачає. За кредитними лімітами передбачено фінансування в розмірі до 1 млн грн.

Читайте також: Підприємці-початківці можуть безкоштовно обслуговуватись в "Інкубаторі" ПрибатБанку

У новому році ПриватБанк продовжить активний розвиток програм кредитної підтримки агробізнесу. Приватні фермери й агрокомпанії зможуть отримати кошти за допомогою кредитної лінії «Агросезон» для фінансування сільськогосподарського циклу, а також скористатися програмами з лізингу авто, обладнання та сільгосптехніки.

Сьогодні ПриватБанк обслуговує понад 550 000 підприємців. У 2017 році підприємці відкрили в банку 100 900 нових рахунків.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>