Підприємці-початківці можуть безкоштовно обслуговуватись в "Інкубаторі" ПрибатБанку

Підприємці-початківці можуть безкоштовно обслуговуватись в "Інкубаторі" ПрибатБанку

1009
Ukrinform
ПриватБанк запровадив безкоштовне обслуговування підприємців-початківців.

Про це повідомляє прес-служба банку.

«ПриватБанк обслуговує підприємців-початківців безкоштовно... Це один з перших у країні кроків у бік реальної підтримки підприємництва. Також ПриватБанк продовжує розвиток першого в країні «Бізнес-Інкубатора», у рамках якого проходять навчальні семінари та працюють школи підприємців по всій країні», - йдеться в повідомленні.

За словами керівника напрямку «Малий і середній бізнес» ПриватБанку Сергія Клюєва, ПриватБанк, в якому обслуговуються понад 500 000 підприємців, як ніхто інший розуміє потреби бізнесу у фінансуванні та підтримці.

«Тому сьогодні ми приділяємо особливу увагу підтримці малого та середнього бізнесу, пропонуючи тарифний план «Інкубатор» для бізнесменів-початківців, що стане хорошим стартом для створення свого бізнесу», - зазначив Клюєв.

Читайте також: ПриватБанк отримав на зберігання першу партію готівки від Нацбанку

Пільговий тариф «Інкубатор» ПриватБанку діє для нових та повторно зареєстрованих підприємців, а також компаній, що раніше не вели свого бізнесу. Кожен підприємець може безкоштовно відкрити рахунок у ПриватБанку, отримати безкоштовне розрахунково-касове обслуговування та обслуговування зарплатного проекту протягом 6 місяців.

Клієнтам-підприємцям, які вперше відкривають поточний рахунок у ПриватБанку, тарифний пакет «Інкубатор» установлюється автоматично. Щоб відкрити банківський рахунок на сайті банку, достатньо бути зареєстрованим підприємцем і клієнтом ПриватБанку як фізична особа.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-