Уряд виділить у 2018 році майже півтора мільярди на ремонт доріг Тернопільщини  - Кубів

Уряд виділить у 2018 році майже півтора мільярди на ремонт доріг Тернопільщини - Кубів

1760
Ukrinform
На наступний рік уряд виділяє майже півтора мільярди на об'їзну дорогу в Тернополі та  реконструкцію автотраси Тернопіль-Хмельницький.

Про це сказав перший віце-прем'єр-міністр України Степан Кубів під час робочої поїздки в Тернопільську область, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"У цьому році згідно з розпорядженням Кабінету міністрів України на поточний середній ремонт автомобільної дороги державного значення Львів-Тернопіль в межах Тернопільської області протяжністю більш як 39 кілометрів виділено понад 302 мільйони гривень. З них освоєно більше 230 мільйонів гривень. На наступний рік уряд виділяє 630 мільйонів гривень на об'їзну дорогу у Тернополі і 800 мільйонів гривень на реконструкцію автотраси Тернопіль-Хмельницький", -  підкреслив Кубів. 

Читайте також: Ініціатор "плану Маршалла для України" радить створити спеціальне агентство

Він також наголосив, що усім потрібно змінити підходи до філософії будівництва доріг. Адже запорукою успішного будівництва доріг є правильна організація праці, культура виробництва, чіткість системи контролю.

"Потрібно  також ефективніше використовувати місцеві будівельні матеріали для прокладання автошляхів та активізувати митні надходження для ремонту автодоріг" -  наголосив Кубів під час огляду ділянки дороги на межі Львівської та Тернопільської областей.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-