Зубко: Бюджети об'єднаних громад за 9 місяців зросли на 6,3 мільярда

Зубко: Бюджети об'єднаних громад за 9 місяців зросли на 6,3 мільярда

Укрінформ
Віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко заявляє, що бюджети об'єднаних територіальних громад за 9 місяців цього року зросли на 6,3 мільярда гривень. 

Про це він сказав на зустрічі з делегацією Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи в Києві, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ви можете побачити, як зросли за 9 місяців бюджети об'єднаних громад. Якщо в минулому році за 9 місяців це були 3,5 мільярди гривень, то в цьому році це вже практично 6,3 мільярди гривень», - сказав Зубко.

Віце-прем'єр додав, що зростає і державна підтримка напрямків розвитку громад: «Все, що стосується охорони здоров'я, сільської медицини, спортивної інфраструктури, а також розвитку інфраструктури громад».

Також Зубко зауважив, що на початку реформи децентралізації показники частки місцевих бюджетів становили 30%, а 70% розподілялося центральною владою. 

«Цього року ми маємо практично державний бюджет, який складає - 50% місцевих бюджетів і 50% - те, що є у центральному бюджеті. Це те досягнення, до чого ми прагнемо», - додав віце-прем'єр.

Читайте також: ОТГ Рівненщини отримали 206 мільйонів на розбудову громад

Серед учасників заходу: президент Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи (Австрія) Гудрун Мослер-Тьорнстрьом; президент Палати регіонів Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи (Норвегія) Гун МарітХелгесен; голова Моніторингового комітету Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи (Королівство Нідерланди) Лен Вербек; віце-президент Палати Регіонів Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи (Україна) Юлія Світлична; доповідач щодо питання місцевої демократії в Україні, член моніторингового комітету Конгресу (Бельгія) Марк Кулс.

Сторони обговорять хід реформи децентралізації, ситуацію щодо впровадження «Дорожньої карти для України», законодавче забезпечення реформи місцевого самоврядування.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-