В Україні відкривають біржову торгівлю газом з підземних сховищ

В Україні відкривають біржову торгівлю газом з підземних сховищ

Укрінформ
Компанія «МЕТ Україна» вперше виставила на біржові торги на «Українській енергетичній біржі» (УЕБ) природний газ з точкою передачі в підземних сховищах ПАТ «Укртрансгаз».

Про це йдеться в бюлетені аукціону, запланованого на 15 листопада, повідомляє enkorr.

«МЕТ Україна» виставила 3 млн куб. м газу з розбивкою на 30 лотів по 100 тис. куб. м з постачанням в листопаді.

Стартова ціна становить 8 350 грн/тис. куб. м, що на 100 грн/тис. куб. м (1,2%) менше, ніж була стартова ціна на сьогоднішніх торгах ГК «Український енергетичний альянс» та «Крафт Енерджі» і на 455 грн/тис. куб. м (5%) нижче ціни НАК «Нафтогаз України».

Для участі в торгах компаніям необхідно пройти комплаєнс «МЕТ Україна», умови якого оприлюднені на сайті біржі.

Вперше з природним газом на УЕБ компанія вийшла в середині липня цього року.

Читайте також: Нафтогаз через “Райські папери” почав внутрішнє розслідування

На цих торгах покупцями ресурсу можуть бути тільки компанії, що мають діючий договір зберігання газу з «Укртрансгазом» і викуплену потужність для зберігання.

Нагадаємо, в кінці серпня швейцарський енерготрейдер компанія MET Gas and Energy Marketing AG почала прямі поставки природного газу на адресу своєї української дочірньої компанії «МЕТ Україна». У вересні українська компанія імпортувала близько 3-4 млн куб. м газу.

Як повідомляв enkorr, українська структура «МЕТ Україна» була заснована в Києві 22 липня 2016 р. зі статутним капіталом 1,5 млн грн. 100%-м власником ТОВ «МЕТ Україна» виступає швейцарський MET Holding, керівник «МЕТ Україна» – Вадим Онищенко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-