Більша частина українських банків може стати приватними товариствами - депутат

Більша частина українських банків може стати приватними товариствами - депутат

Укрінформ
У разі прийняття законопроекту №5592-д для банків з січня 2018 року знімуть обмеження на існування виключно у формі публічних акціонерних товариств (ПАТ).

Про це під час круглого столу в Укрінформі на тему "Публічність акціонерних товариств: новий зміст, нові перспективи (обговорення законопроекту №5592-д) сьогодні, 6 листопада, розповів народний депутат України, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності Михайло Довбенко, повідомляє кореспондент агентства.

"Що стосується змін до законопроекту в частині корпоративного управління безпосередньо банківського сектору, то тут пропонується зняти обмеження для банків існувати виключно у формі ПАТ (публічне акціонерне товариство - ред.) і більша частина банків зможе стати приватними акціонерними товариствами (ПрАТ - ред.). Це, безумовно, полегшить життя банкам, на нашу думку, хоча деякі норми щодо діяльності публічних товариств все одно будуть на банки розповсюджуватися", - заявив Довбенко.

Читайте також: Банкам дозволять залучати приватний капітал - законопроект

Також, за словами народного депутата, законопроект чіткіше врегульовує питання вирішення суперечностей при застосуванні загального акціонерного законодавства та профільного.

Нагадаємо, згідно з законопроектом №5592-д (Проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо спрощення ведення бізнесу та залучення інвестицій емітентами цінних паперів), який планується до розгляду Верховною Радою у другому читанні у листопаді 2017 року, з 1 січня 2018 року повинні бути змінені критерії публічності акціонерних товариств, способи та обсяг розкриття інформації акціонерними товариствами, порядок емісії цінних паперів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-