Укрпошта піднімає тарифи: посилки за кордон здорожчають на 43%

Укрпошта піднімає тарифи: посилки за кордон здорожчають на 43%

Укрінформ
Нацкомісія, що здійснює держрегулювання у сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ), затвердила нові граничні тарифи на універсальні послуги поштового зв’язку, відповідно до яких з наступного року послуги Укрпошти зростуть у середньому на 16%, максимально - на 43,2%.

Про це повідомляється на сайті НКРЗІ з посиланням на рішення, яке було ухвалене на засіданні комісії 17 жовтня. 

"ПАТ "Укрпошта" надало для розгляду пакет документів із розрахунками збільшення граничних тарифів на універсальні послуги поштового зв’язку в середньому на 16%, а саме: на пересилання поштових відправлень у межах України на 12,3% та до іноземних держав – на 43,2%. 15 вересня поточного року проведено засідання відповідної робочої групи, де було визнано наявність підстав для перегляду тарифів", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Укрпошта запустила АРІ для е-commerce - створити відправлення тепер простіше

Зазначається, що рішення про затвердження нових граничних тарифів в установленому законодавством порядку буде подано на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України. Нові тарифи наберуть чинності з 1 січня 2018 року.

Як уточнили в НКРЗІ, розгляд питання було ініційовано ПАТ "Укрпошта" у зв’язку із набранням чинності нової редакції Порядку регулювання тарифів на універсальні послуги поштового зв’язку (затвердженого рішенням НКРЗІ від 23.05.2017 № 260, - ред.), а також через зростання собівартості послуг. 

Пунктом 1 розділу V Порядку регулювання тарифів на універсальні послуги поштового зв’язку визначено, що підставою для перегляду тарифів є зміна ставок податків і зборів (обов’язкових платежів), мінімального рівня заробітної плати, ставок орендної плати, цін і тарифів на паливно-енергетичні та матеріальні ресурси, які не залежать від господарської діяльності операторів поштового зв’язку, але впливають на рівень планової собівартості операторів поштового зв’язку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-