Данилюк назвав головного “ворога” зростання економіки України

Данилюк назвав головного “ворога” зростання економіки України

Укрінформ
Україна поки що не вийшла з-під впливу глобальних трендів – низької продуктивності праці та неякісної освіти, – які прямо впливають на темпи зростання національної економіки.

Про це сказав міністр фінансів України Олександр Данилюк за результатами зустрічей у МВФ і Світовому банку, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"Низька продуктивність праці – це одна з найбільш глибинних і серйозних проблем, яка заважає розвитку економіки в багатьох країнах. Зокрема, в Україні це - одна з найбільших проблем", - зауважив міністр.

Він підкреслив, що в Україні відзначається "надзвичайно низька продуктивність праці", і над цим треба працювати, потрібно залучати інвестиції. "Без підвищення продуктивності ми можемо тільки мріяти про зростання нашої економіки", - зазначив Данилюк.

Читайте також: Данилюк: Ми просунулися в переговорах з МВФ щодо ціни на газ

Водночас глава Мініфіну звернув увагу на іншу проблему – низьку якість освіти. "Я був здивований, (що) ключове питання на зустрічах (у Вашингтоні – ред.) – а я був, зокрема, на засіданні комітету з розвитку – це низька якість освіти. Всі країни збільшують фінансування, і до речі ми – не виняток, але ми не вирішуємо питання якості освіти", - зауважив він.

Міністр фінансів наголосив, що ця проблема турбує багатьох, тому що "якісна освіта – це інвестиції в людей" і, у свою чергу, в економічне зростання країни.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-