Цьогоріч у ДФС виявили правопорушень ФОП у сфері транспорту на 66 мільйонів

Цьогоріч у ДФС виявили правопорушень ФОП у сфері транспорту на 66 мільйонів

Укрінформ
Підрозділи податків і зборів з фізичних осіб з початку 2017 року виявили правопорушень на 66 млн гривень.

Про це повідомляє прес-служба ДФС.

«З початку цього року з метою перевірки законності здійснення фізичними особами - підприємцями діяльності у сфері транспорту та перевезень вантажів і пасажирів підрозділи податків і зборів з фізичних осіб територіальних органів ДФС провели 283 документальні перевірки (або 21% від загальної кількості)», - йдеться в повідомленні.

Читайте також: ДФС: Цьогоріч платники сплатили 129 мільярдів єдиного внеску

За результатами опрацювання наданих у ході перевірки первинних документів встановлено, що на порушення пункту 177.2 статті 177 Податкового кодексу України фізичні особи - підприємці безпідставно включали до складу витрат вартість придбаних паливно-мастильних матеріалів, запчастин і шин, які фактично не призначалися для використання в господарській діяльності, або документально не підтверджено їх придбання.

«Загалом, за результатами проведених контрольно-перевірочних заходів порушникам чинного законодавства додатково визначено грошових зобов'язань на загальну суму понад 66 млн гривень. На даний час до державного бюджету надійшло понад 11 млн гривень», - додають в ДФС.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-