ДФС: Цьогоріч платники сплатили 129 мільярдів єдиного внеску

ДФС: Цьогоріч платники сплатили 129 мільярдів єдиного внеску

855
Укрінформ
З початку року платниками податків сплачено 129,2 млрд грн єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (ЄСВ), що на 34,7 млрд грн більше, ніж у відповідному періоді минулого року.

Про це повідомляє прес-служба ДФС.

«Протягом січня-вересня поточного року надходження єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування склали 129,2 млрд грн. Це на 36,7 відс., або на 34,7 млрд грн більше, ніж у відповідному періоді минулого року», - йдеться в повідомленні.

Зокрема, у вересні 2017 року надійшло 15,2 млрд грн ЄСВ, що на 39,5 відс., або на 4,3 млрд грн перевищує відповідний показник вересня минулого року.

Читайте також: ДФС: Цьогоріч цифрові підписи отримали 238 тисяч клієнтів, з 2012 року - 2,35 мільйона

Крім того, найбільші надходження ЄСВ з початку року зафіксовано також у червні - 16,7 млрд грн та  липні - 15,1 млрд грн.

Єдиний внесок засобами програмного забезпечення автоматично розподіляється Державною казначейською службою України за видами загальнообов'язкового державного соціального страхування відповідно до визначених пропорцій та перераховується за призначенням - на рахунки, відкриті в Державній казначейській службі на ім'я фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування і пенсійного страхування.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-